Pravim planove za samoubistvo, bukvalno sve detalje, od toga kako ću to da uradim do toga kako će me kremirati, čak imam i isplanirane reakcije svake osobe koje poznajem, pišem ogromnu oproštajnu poruku i stalno je menjam kad se setim nekog detalja. Samo je pitanje dana kada ću to sprovesti u delo, i plašim se da nešto ne ispadne onako kako nisam hteo.
Nema komentara :
Objavi komentar