ponedjeljak, 5. prosinca 2016.

Nisam otišla najboljoj prijateljici na svadbu jer smo i ja i suprug ostali bez posla a imamo malo dijete…




Nisam otišla najboljoj prijateljici na svadbu jer smo i ja i suprug ostali bez posla a imamo malo dijete. Ona je to razumila.

A njen sadašnji suprug jedva dočekao da se vako nešto desi da nas zavadi. I bum više se i ne čujemo...

Nema komentara :

Objavi komentar